call us

Bize Ulaşın

(0533) 410 25 01

İade Koşulları

İade işlemi nasıl yapılır? 


Siparişinizi teslim aldıktan sonra, ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (hasar, özür, bozukluk vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, 
ürünlerin elinizde geçtiği tarihten itibaren

14 gün  içerisinde "İade Taleplerim" linkine tıklayarak ekteki formu doldurduğunuzda  tarafımıza iade talebiniz iletilmektedir. 


Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. İsteğiniz doğrultusunda ürünü orijinal ambalajı bozulmadan ve yanında size gönderilen bütün belgelerle tarafımıza kargo ederek değişim veya iadenizi gerçekleştire bilirsiniz. ( kargo adresimiz sayfanın en altındadır.)
Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Bunlar: 
• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır. 
• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir. 
• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır. 

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

Bu işlemlerden sonra, ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş günü sürmektedir. İade talebim kabul edildi. Bundan sonra ne olacak? 


İade ile ilgili prosedürleri yerine getirip tarafımıza yolladığınız ürün, elimize ulaştığında ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır. Kredi kartı ile verilen siparişlerde ödeme iadeleri ortalama 2-5 iş günü içerisinde gerçekleşmekte ve yapmış olduğunuz ödeme tutarı kredi kartınıza yatırılmaktadır. Tarafımızdan ödeme iadesi yapılan işlemlerin güncel kredi kartı ekstrelerine yansıması bankalara göre ortalama 1-3 iş günü sürmektedir. Bu süreç içerisinde gizlimagza.com'un hiçbir şekilde etkisi yoktur, sürenin uzaması halinde bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Değişim yapabilir miyim? 


Ürün değişimi için iptal şartları geçerlidir. Bu şartlara uyan ürününüz iade alınmakta ve değişikliğini istediğiniz ürün için adınıza yeni sipariş oluşturulmaktadır. İade için ürünü(leri) hangi adrese yollamalıyım? 


Müşteri temsilcisi ile konuşup, gerekli işlemleri tamamladıktan sonra iade ürünlerini aşağıdaki adrese yollayabilirsiniz.

Çınar Mahallesi Hafızisa Sokak No:1-D

İdealtepe Maltepe İSTANBUL
Tel: 0216 417 4 999İade/ değişim ürünlerini nasıl geri yollayabilirim? 


Yurtiçi   Kargo ile  gönderebilirsiniz   


İade bedelini ne zaman geri alabilirim? 


Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti iade/ değişim durumunda iade edilir mi? 


Kargo paketi hiç açılmadan direkt olarak tarafımıza iade edildiğinde, kargo ücretinin tamamı tarafınıza iade edilmektedir. Paket açılmışsa veya kısmi iade / değişim durumlarında kargo ücreti iade edilmemektedir.